Lúče na tomto obraze znázorňujú krv a vodu, ktoré vytryskli z hĺbky môjho milosrdenstva vtedy, ked bolo moje srdce prerazené kopijou Slubujem duši, ktorá bude uctievat tento obraz, že nezahynie.Slubujem jej už tu na zemi vítazstvo nad protivenstvami, avšak zvlášt v hodine smrti.
 
 HOME | Sestra Faustína | Pridať k obľúbeným | Sitemap

Vlastné zážitky s Božím milosrdenstvom

Nájdený časopis Apoštol Božieho milosrdenstva

Ja som sa k Božiemu milosrdenstvu dostala tiež náhodou, som síce veriaca, ale v posledných rokoch som žila dosť unáhlene, stály kolotoč okolo detí....Moja staršia dcérka chodila k rehoľným sestričkám na predprípravu na Birmovku a tam jej naše sestričky dali zopár časopisov "Apoštol Božieho milosrdenstva". Nakoľko som bola večne unáhlená, časopisy som iba založila do skrinky a bolo. Po istom čase som robila upratovanie a samozrejme som opäť natrafila na tieto časopisy, vybrala som ich s myšlienkou...snáď niekedy sa k nim dostanem. Ale akonáhle sa mi dostal do rúk iba ten prvý časopis, doslova som hltala riadok za riadkom, každé slovko, proste všetko. Dozvedela som sa o mnohých zaujímavých skutočnostiach, o svätej Faustíne, o obraze, o jej denníčku.......Všetky tieto nové duchovné znalosti...akoby ma priviedli o krok bližšie k Bohu. Čoraz viacej som si začala uvedomovať, že BOH musí byť na mojom prvom mieste, že bez Boha, bez JEHO pomoci by som bola malým nepatrným človekom.
Dnes ďakujem práve Božiemu milosrdenstvu, pretože som si uvedomila, čo je v mojom živote to najdôležitejšie a prvoradé.

Som šťastne vydatá žena už 16 rokov, máme dve krásne deti a vďačím Bohu za tieto krásne dary, za Jeho každodenné požehnania pre mňa, pre moju rodinu i mojich blízkych. Vďačím Božiemu milosrdenstvu, za všetko to, čo od tej chvíle prežívam, moja viera sa viacej prehĺbila, cítim väčšiu radosť z modlitieb, neberiem to ako povinnosť, ale cítim radosť, vždy keď sa modlím. Je to presný zásah, Boh ma " trafil " svojím nebeským šípom presne tam, kde som to najviac potrebovala. Veľmi sa mi páči KORUNKA o 15.00 hodine. Snažím sa ju modliť denne s manželom aj deťmi, má úžasnú silu pre nás, pre celý svet, pokiaľ v jej skutočnú silu veríme.

Pridané 7.Januára, 2010, SilviaPredchádzajúca stranaWebmaster | O mne | Suvisiace linky | Sitemap